سرویس و تعمیر پکیج ایران‌رادیاتور در کرج با تعمیرکاران حرفه‌ای نمایندگی و با تضمین خدمات

09128087432 شماره موبایل:

ایران رادیاتور یکی از شناخته‌شده‌ترین نام‌ها در صنعت پکیج و رادیاتور ایران است. بیشتر از چهل سال است که از تاسیس کارخانه ایران‌رادیاتور می‌گذرد. محصولی داخلی با قدمتی طولانی و البته کیفیتی مقبول که جای خود را در میان خانه‌های ایرانیان باز کرده است. اگر پکیج ایران رادیاتور شما به هر علتی آنچنان که باید کار نکرد و یا نیاز به سرویس داشت کافی است با ما و یا هر نمایندگی مجاز دیگری تماس بگیرید.

ما در فیکس البرز به عنوان نمایندگی محصولات و خدمات پکیج ایران رادیاتور در کرج در تمامی ساعات شبانه روز آماده تعمیر و سرویس پکیج شما هستیم. مشاوره و تماس با ما رایگان است. ما تعمیرات خود را تضمین میکنیم.


سرویس پکیج ایران رادیاتور

خدمات فیکس البرز نمایندگی ایران‌رادیاتور در کرج

مجموعه فیکس البرز سال هاست که در حوزه فروش، سرویس و تعمیر تاسیسات گرمایشی و سرمایشی در تمامی مناطق کرج فعالیت دارد. مجموعه ای از بهترین تعمیرکاران پکیج ایران رادیاتور را که در دانش فنی و در تجربه عملی زبانزد هستند گرد هم جمع آورده‌ایم تا بتوانیم لبخند رضایت مشتریان خود را ببینیم.

از ما به عنوان نمایندگی محصولات و خدمات پس از فروش محصولات ایران‌رادیاتور خدمات زیر را بخواهید:

 • فروش قطعات اورجینال ایران رادیاتور
 • نصب و سرویس دوره ای پکیج ایران رادیاتور
 • تعمیر پکیج  ایران رادیاتور
 • نصب، سرویس و تعمیر رادیاتورها و حوله خشک‌کن‌های ایران رادیاتور

سرویسکاران ما در زمانی که شما بخواهید به محل شما اعزام خواهند شد. به شما اکیدا توصیه میکنیم که در هنگام ایجاد مشکل در پکیج یا رادیاتور خود با نمایندگان مجاز ایران رادیاتور تماس بگیرید چرا که نمایندگی ها در صورت نیاز به تعویض قطعه از قطعات اورجینال برند استفاده خواهند کرد. در فیکس البرز اصل بر تعمیر قطعه است و تنها زمانی اقدام به تعویض قطعه می شود که تعمیر امکان پذیر نباشد و یا شما بخواهید.  مشاوره با ما کاملا رایگان است. گاهی مشکل ایجاد شده آنقدر کوچک است که با مشاوره تلفنی ، قبل از اعزام تعمیرکار و بدون صرف هزینه مشکل حل خواهد شد. 

شاید ایران رادیاتور را تنها با محصولات گرمایشی آن بشناسید اما باید بدانید که این کارخانه  کولر گازی (اسپیلت) و داکت اسپیلت را نیز در شمار محصولات خود دارد. ما مفتخریم که در زمینه فروش، نصب و تعمیر کولرگازی های ایران رادیاتور نیز سالهاست که فعالیت داریم.

مشکلات رایج در تعمیر پکیج ایران رادیاتور

پکیج‌های دیواری یکی از بهترین سیستم‌های گرمایشی مدرن هستند که جایگزین روش‌های قدیمی شده‌اند. با گذشت زمان در سیستم‌های گرمایشی پیشرفت قابل‌ملاحظه‌ای ایجاد شد و امروزه با نصب یک پکیج دیواری تمام نیازهای ما برای تأمین آب گرم فراهم می‌شود. با وجود اینکه فناوری امروز از قابلیت‌های متفاوتی نسبت به سیستم‌های گرمایشی قدیمی‌برخوردار هستند، با این حال استفاده مناسب و نگهداری از آن‌ها، در حفظ طول عمر دستگاه نقش مهمی دارد. فراموش نکنید سرویس منظم دوره‌ای پکیج در ادامه مشکلات رایجی که در هنگام استفاده از پکیج ممکن است با ان روبه رو شوید بررسی میکنیم.

 

چرا پکیج روشن نمی‌شود؟

پیدا کردن پاسخ این سؤال نیاز به بررسی موارد مختلفی در عملکرد پکیج دارد. شما می‌توانید در قدم اول آب داخل مخزن را چک کنید. به این دلیل که ممکن است کمبود آب داخل مخزن باعث روشن نشدن سیستم گرمایشی شود. همچنین کاهش فشار آب نیز در روشن نشدن دستگاه نقش دارد. در قسمت زیرین دستگاه، یک شیر قرار دارد که با استفاده از آن شما می‌توانید فشار آب را تنظیم کنید. از دیگر مواردی که باعث روشن نشدن پکیج می‌شوند، باید به افزایش بیش از اندازه دمای آب، خرابی شمعک و گرفتگی لوله‌های دستگاه اشاره کنیم.

چرا پکیج آب را گرم نمی‌کند؟

یکی از مهمترین دلایل گرم نشدن آب، خرابی سنسور دما است. اگر در عملکرد سنسور دما اختلال ایجاد شده باشد، فرمان اشتباه به برد اصلی ارسال شده و در نهایت آب گرم نمی‌شود. بروز خرابی در ترموستات و کاهش سطح آب در مخزن نیز از دیگر مواردی است که می‌توانیم در این شرایط وضعیت آن‌ها را بررسی کنیم. خراب شدن سوپاپ «بای پس» نیز عامل مهم دیگری است که در گرم نشدن آب نقش دارد. سوپاپ بای پس در واقع یک قطعه ایمنی است که از پمپ در برابر افت فشار محافظت می‌کند.

علت چکه کردن آب از پکیج چیست؟

رایج‌ترین مشکل موجود در استفاده از سیستم‌های گرمایشی، نشتی یا چکه کردن آب از دستگاه است. خرابی در قطعات واشر و اورینگ از مواردی است که باعث چکه کردن آب از دستگاه می‌شود. همچنین هنگام مواجه با این مشکل شما باید لوله‌های دستگاه را نیز بررسی کنید تا در صورت مشاهده هر گونه ترک‌خوردگی یا گرفتگی، برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور در کرج اقدام کنید.
کارکرد پمپ پکیج به افزایش طول عمر دستگاه ارتباط دارد. بروز اختلال در این قطعه یا خراب شدن آن ممکن است باعث نشتی آب از دستگاه شود. از دیگر قطعات مهم در تعمیر پکیج ایران رادیاتور، باید به مبدل اشاره کرد. نگهداری و مصرف نادرست باعث پوسیدگی بعضی از قطعات داخلی مانند مبدل می‌شود. یکی از دلایل چکه کردن آب به پوسیده شدن یا زنگ‌زدگی این قطعه ارتباط دارد. در صورت بروز این مشکل شما باید قطعه مبدل را تعویض کنید؛ به این دلیل که مبدل قابلیت تعمیر ندارد.

افت فشار

یکی دیگر از مشکلات رایج در تعمیر پکیج ایران رادیاتور در کرج، کاهش فشار است که به عوامل مختلفی بستگی دارد. اگر در قسمت لوله هوای رادیاتور گرفتگی وجود داشته باشد این احتمال وجود دارد که سیستم گرمایشی با افت فشار مواجه شده باشد. همچنین خرابی شیر اطمینان نیز از دیگر دلایل افت فشار محسوب می‌شود.
توجه داشته باشید که معمولا پکیج‌های دیواری در حالت عادی با افت فشار روبرو می‌شوند اما اگر این اتفاق بیشتر از مقدار استاندارد صورت بگیرد، شما باید برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور اقدام کنید. نکته مهم در خصوص افت فشار بستن دستگیره شیر پرکن پس از تنظیم فشار است. در صورت سهل‌انگاری نسبت به این موضوع شما شاهد افت فشار خواهید بود.
 

تعمیرپکیج

کدهای خطا در پکیج ایران رادیاتور

معمولا کدهای خطا مدل‌های مختلف پکیج با یکدیگر تفاوتی چندانی ندارند. با این حال توصیه می‌شود هنگام عیب‌یابی و تعمیر پکیج ایران رادیاتور، نسبت به ارورهای این مدل اطلاعات لازم را کسب کنید. در ادامه به شرح کوتاهی از چند کد خطا جهت تعمیر پکیج ایران رادیاتور در کرج می‌پردازیم.

 • کد خطای 80

هر زمان این ارور را بر روی دستگاه خود مشاهده کردید به این معنی است که حرارت مبدل به عددی بیشتر از 150 درجه سانتی‌گراد رسیده است. برای عیب‌یابی در خصوص کد خطای 80 می‌توانید پمپ یا شعله سیستم گرمایشی را چک کنید.

 • کد خطای 70 80

در صورت عدم مشاهده شعله، ممکن است این کد خطا برای شما نمایان شود. هنگامی که این ارور را مشاهده کردید باید نسبت به صحت عملکرد قطعه جرقه زن یا قطعه تشخیص شعله اطمینان حاصل کنید. همچنین قطعی گاز در دستگاه نیز باعث تشکیل نشدن شعله می‌شود. در صورت مشاهده این موارد باید اقدامات لازم نسبت به تعمیر پکیج ایران رادیاتور در کرج را انجام دهید.

 • کد خطای 50 80

بروز خرابی در سنسور دما یا قطعه NTC این کد خطا را نمایش می‌دهد که برای رفع این مشکل می‌توانید قطعه سنسور دما را تعویض یا تعمیر کنید.

 • کد خطای 40 80

 اگر در مسیر خروجی دودکش گرفتگی وجود داشته باشد، سنسور دود در دستگاه فعال شده و با ارور 40 80 شما را از این موضوع مطلع می‌کند. هر زمان با این کد خطا مواجه شدید، مسیر خروجی دودکش دستگاه را بررسی کرده و از باز بودن آن مطمئن شوید.

 

 زمان نیاز به سرویس پکیج ایران رادیاتور

تا زمانی که قطعه‌ای خراب نشده یا دستگاه با مشکلی مواجه نشود، ما نمی‌توانیم زمان دقیق تعمیر پکیج ایران رادیاتور را تشخیص دهیم. به همین منظور متخصصان این امر توصیه می‌کنند تا هر چند وقت یک بار سیستم گرمایشی منزل خود را سرویس کنیم.
در واقع سرویس شدن این دستگاه در فواصل چند ماهه باعث می‌شود تا بسیاری از مشکلات و ایرادهای پنهان آن برای ما مشخص شود. بازه زمانی قبل از شروع فصل زمستان، بهترین زمان‌ برای سرویس و تعمیر پکیج ایران رادیاتور است. این امر باعث می‌شود تا در روزهای سرد به دلیل بروز ناگهانی یک خرابی یا مشکل مجبور به تحمل سرما نباشیم. اگر به تازگی دستگاه پکیج برای منزل خود خریداری کرده‌اید، هر 6 ماه یک بار آن را سرویس کرده و مشکلات احتمالی را بررسی کنید. سرویس منظم پکیج به طولانی شدن عمر مفید آن بسیار کمک خواهد کرد. چه برای سرویس و چه برای تعمیر پکیج در کرج میتوانید روی ما و سرویسکاران حرفه‌ای ما حساب کنید. کافی است با ما تماس بگیرید.

در سرویس پکیج ایران‌رادیاتور چه مواردی بررسی می‌شود؟

در سرویس پکیج ایران رادیاتور و هر پکیج دیگری عموما موارد زیر بررسی می‌شوند.

 • رسوب‌زدایی: سختی آب و وجود املاح باعث ایجاد رسوب در لوله‌ها می‌شود. به همین جهت رسوب‌گیری لوله‌ها هر چند وقت یک بار اهمیت بسیاری دارد. متخصصان پیشنهاد می‌کنند که هر 6 ماه یک بار لوله‌ها برای رسوب‌زدایی چک شوند.
 • هواگیری: مؤثر در بهبود عملکرد دستگاه و کاهش صدای تولید شده از آن.
 • بررسی عملکرد مدار گرمایشی
 • تست فشار آب: فشار آب همواره باید در مقدار استانداردی قرار داشته باشد. هر گونه کاهش یا افزایش فشار در طولانی مدت به سیستم کلی دستگاه آسیب وارد می‌کند.
 • تنظیم حرارت
 • بررسی دودکش دستگاه: چک کردن مسیر دودکش یا فن جهت برطرف کردن گرفتگی یا هرگونه آسیب‌دیدگی.

	سرویس پکیج در کرج

مناطق تحت پوشش و راه ارتباطی با نمایندگی های ایران رادیاتور در کرج

ما در تمام مناطق کرج به صورت ۲۴ ساعته فعالیت می‌کنیم ودر هر منطقه از کرج که باشید می‌توانید برای تعمیر و یا سرویس پکیجتان با ما تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان ما برای حل مشکلتان بهره مند شوید.اگر مشاوره تلفنی کار ساز نبود،متخصصین ما در سریع ترین زمان ممکن،با هماهنگی با شما در محل مورد نظر حاضر می‌شوند تا دستگاه شما را عیب یابی کنند و آن را تعمیر کنند.به عنوان نمایندگی رسمی ایران رادیاتور در کرج،برای رفاه حال شما عزیزان در مناطق مختلف نیز دفاتر نمایندگی ما حضور فعال دارند.این مناطق را در ادامه  به شما معرفی می‌کنیم.

نمایندگی ایران  رادیاتور در فردیس کرج

نمایندگی ایران رادیاتور در فردیس کرج

در هر منطقه ای از فردیس که باشید،اعم از طالقانی،دهکده،داروگر،شهرک ناز ویا هر بخش دیگر فردیس،در صورت بروز مشکل در پکیجتان با ما تماس بگیرید تا متخصصان ما در نمایندگی ایران رادیاتور در فردیس کرج در سریع ترین زمان به محل مورد نظر شما اعزام شوند و در جهت تعمیر و یا سرویس دستگاه شما اقدام کنند.متخصصان ما سال هاست که در زمینه تعمیر پکیج فعالیت می‌کنند و تجربه بسیاری در این زمینه دارند.علاوه بر این ما تکنسین های خود را از فیلتر های اخلاقی خاص خودمان را عبور می‌دهیم تا در هنگام معاشرت با شما مشتریان عزیز،از نحوه برخورد آن ها راضی باشید.رضایت مشتری مهم ترین اولویت ماست.

نمایندگی ایران رادیاتور در گلشهر کرج

نمایندگی ایران رادیاتور در گلشهر کرج

گلشهر یکی دیگر از بخش های کرج است که ما برای رفاه حال شما در این منطقه نیز نمایندگی ایران رادیاتور را برقرار کرده ایم.متخصصین ما در منطقه گلشهر آماده هستند تا در صورت تماس با ما ،سریعا به محل مورد نظر شما اعزام شوند.در هنگام تماس باما شما می توانید ابتدا از مشاوره رایگان متخصصین ما در مورد مشکل بوجود آمده در پکیجتان بهره مند شوید و سپس در صورت نیاز به صورت حضوری به محل مورد نظر شما برای تعمیر پکیج حاضر می‌شوند.ما در نمایندگی ایران رادیاتور در گلشهر کرج خدمات خود را تضمین می‌کنیم و همچنین تمامی خدمات را براساس قیمت های مصوب ارائه می‌دهیم.

نمایندگی ایران رادیاتور در باغستان کرج

اگر ساکن محله باغستان، کرج در استان البرز هستید باز هم می‌توانید روی ما حساب کنید. پس از تماس با ما در نمایندگی ایران رادیاتور در باغستان کرج تعمیرکاران ما حداکثر نیم ساعت پس از تماس شما به محل شما خواهند آمد. ما در هفت روزه هفته و به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستیم.

نمایندگی ایران رادیاتور در مهرشهرکرج

یکی دیگر از مناطق کرج که تیم فیکس البرز به عنوان نمایندگی ایران رادیاتور در‌ آنجا به شما عزیزان خدمت رسانی می‌کند ،مهرشهر می‌باشد.ما تمامی محله ها و خیابان های مهرشهر مثل ارم،کمربندی،بلوار گل ها،شهرداری،زرهبان و... به صورت ۲۴ ساعته پوشش می‌دهیم و در هرساعتی از شبانه روز به تعمیرکار پکیج احتیاج کردید،با ما تماس بگیرید تااز خدمات مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.متخصصین ما تمامی خدمات را بر اساس قیمت های مصوب نمایندگی ایران رادیاتور در مهرشهر کرج انجام می‌دهند.

 نمایندگی ایران رادیاتور در گوهردشت کرج

کرج از مناطق مختلفی تشکیل شده است و یکی از این مناطق گوهردشت کرج نام دارد.در این منطقه ما به عنوان نمایندگی ایران رادیاتور درگوهردشت کرج فعالیت می‌کنیم و آماده هستیم تا مشکلات و ایرادات دستگاه های پکیج شما عزیزان را شناسایی کنیم و در جهت حل کردن آن ها برآییم.برای ارتباط ما کافیست از طریق شماره های ذکر شده با ما تماس بگیرید تا به صورت رایگان برای حل مشکلتان به شما مشاوره بدهیم.تمام تلاش ما این است که آسایش را برای شما فراهم کنیم و با توجه به این موضوع در صورتی که نیاز داشتید که برای تعمیر پکیج به صورت حضوری به محل مورد نظر شما بیایم.حضور تکنسین های ما در محل مطابق با برنامه های زمانی شما می‌باشد و متخصصین ما سر وقت در محل مورد نظر حاضر می‌شوند و شروع به عیب یابی و تعمیر پکیج شما می‌کنند.

نمایندگی ایران رادیاتور در عظیمیه کرج

بدلیل خدمت رسانی سریع تر و رفاه حال شما مشتریان عزیز تصمیم گرفتیم دفتر نمایندگی ایران رادیاتور در عظیمه کرج را راه اندازی کنیم.بدین ترتیب در هر منطقه ای از عظیمیه از جمله بلوار طالقانی،بعثت،خیابان گلستان ویا باقی مناطق عظیمیه باشید،با تماس با ما،در صورت نیاز سریعا در محل مورد نظر شما حاضر می‌شویم و تلاش میکنیم تا مشکل شما برطرف سازیم.ما همواره به متخصصین خود تأکید می‌کنیم که در هنگام تعمیر دستگاه‌های پکیج،در ابتدا تلاش کنند که قطعه خراب شده و یا آسیب دیده را تعمیر و در صورت ناتوانی در تعمیر آن،به ناچار تصمیم به تعویض قطعه بگیرند.همواره ارزشمند چیز برای ما حفظ رضایت و آسودگی شما عزیزان می‌باشد.

نمایندگی ایران رادیاتور در حصارک کرج

منطقه حصارک کرج نیز یکی از مناطق تحت پوشش نمایندگی ایران رادیاتور میباشد. ما در این منطقه به عنوان نمایندگی ایران رادیاتور در حصارک کرج برای خدمت رسانی به شما عزیزان به صورت 24 ساعته اماده ایم.در صورت ایجاد مشکل میتوانیدبا ما تماس بگیرید تا تعمیرکاران در کمترین زمان ممکن در محل شما حضور پیدا کنند ومشکل دستگاهتان را حل کنند.در این نمایندگی تمامی خدمات تعمیر و سرویس دهی با ضمانت انجام میشود.

حرف آخر

سرویس و تعمیر پکیج ایران رادیاتور خود در کرج را به دست هرکسی نسپارید. افراد متفرقه و شرکت هایی که فاقد مجوز نمایندگی هستند، انتخاب مناسبی برای تعمیر پکیج شما نیستند. چرا که ممکن است فاقد صلاحیت لازم باشند و یا از قطعات غیر اصل استفاده کنند و به این ترتیب هزینه بیشتری را بر روی دست شما بگذارند. ما نمیگوییم برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور خود در کرج به ما مراجعه کنید بلکه میگوییم به یک نمایندگی مجاز ایران رادیاتور مراجعه کنید! فیکس البرز با دارا بودن پروانه نمایندگی ایران رادیاتور و با بهره گیری از تعمیرکاران متخصص و حرفه‌ای تمام تلاش خود را میکند تا پکیج شما را از هر برندی که باشد به روز اول خود بازگرداند. در هر نقطه از کرج که هستید چه فردیس چه گوهر دشت چه مهردشت و چه مهرویلا، باغستان، عظیمیه و یا مهرشهر و ... کافی است با ما تماس بگیرید. تعمیرکاران خبره فیکس البرز در سراسر کرج برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور شما آماده هستند.

سرویس و تعمیر پکیج ایران‌رادیاتور در کرج با تعمیرکاران حرفه‌ای نمایندگی و با تضمین خدمات نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در حصارک کرج با هزینه به صرفه و تضمین تعمیرات
سرویس و تعمیر پکیج ایران‌رادیاتور در کرج با تعمیرکاران حرفه‌ای نمایندگی و با تضمین خدمات نمایندگی ایران رادیاتور در گوهردشت کرج| انجام خدمات با قیمت های مصوب
سرویس و تعمیر پکیج ایران‌رادیاتور در کرج با تعمیرکاران حرفه‌ای نمایندگی و با تضمین خدمات نمایندگی ایران رادیاتور در عظیمیه کرج با خدمت رسانی سریع و شبانه روزی
سرویس و تعمیر پکیج ایران‌رادیاتور در کرج با تعمیرکاران حرفه‌ای نمایندگی و با تضمین خدمات نمایندگی ایران رادیاتور در مهرشهر کرج| انجام تمامی خدمات با بهترین قیمت و سریع ترین زمان ممکن
سرویس و تعمیر پکیج ایران‌رادیاتور در کرج با تعمیرکاران حرفه‌ای نمایندگی و با تضمین خدمات تعمیر پکیج در نمایندگی ایران رادیاتور در باغستان کرج با قیمت های مصوب و تضمین کیفیت
سرویس و تعمیر پکیج ایران‌رادیاتور در کرج با تعمیرکاران حرفه‌ای نمایندگی و با تضمین خدمات نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در گلشهر کرج| انجام خدمات با نازل ترین قیمت
سرویس و تعمیر پکیج ایران‌رادیاتور در کرج با تعمیرکاران حرفه‌ای نمایندگی و با تضمین خدمات نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در فردیس کرج،ارائه خدمات ۲۴ ساعته با نازل ترین قیمت
 • 1
تماس بگیرید