نصب، سرویس و تعمیر پکیج‌های بویلر در تمامی مناطق کرج با هزینه‌ای به صرفه

09128087432 شماره موبایل:

نمایندگی تعمیر پکیج بویلر در کرج

ممکن است وقتی به کسی بگویید که از پکیج های ایرانی بویلر استفاده می‌کنید،کمی صورتش را کج کند و بگوید:«بابا جنس های ایرانی که کیفیت ندارن!».بگذارید در ابتدای کار خیالتان را راحت کنم که این گزاره در مورد پکیج بویلر کاملا غلط است!

 پکیج های بویلر از نظر کیفیت بسیار مناسب هستند اما مانند تمامی وسایل نیاز به مراقب و سرویس دوره ای دارند. بسیاری از  قطعات پکیج مصرفی هستند و پس از مدتی باید تعویض شوند. می‌توان با سرویس به موقع از خراب شدن زود هنگام بسیاری از پکیچ‌ها جلوگیری کرد. اگر فکر می‌کنید زمان  سرویس پکیج بویلر شما رسیده است و یا کار کردن دستگاه مناسب نیست، با ما تماس بگیرید تا به صورت رایگان به شما مشاوره دهیم.  تعمیر پکیج بویلر در کرج تخصص ماست. در هر نقطه از کرج و در هر ساعت از شبانه روز تعمیرکاران حرفه‌ای فیکس البرز که در تعمیر پکیج بویلر تخصص دارند، برای تعمیر و یا سرویس پکیج شما در محل شما حاضر خواهند بود.

در این مقاله برخی از کدهای خطای رایج در پکیج بویلر2000 را شرح داده‌ایم.

پکیج بویلر

معرفی پکیج های بویلر

بویلر یکی از برند های مطرح در میان پکیج هاست .در ساخت پکیج های بویلر از قطعه هایی استاندارد و با کیفیت استفاده شده است و این امر موجب شده است که پکیج های بویلر راندمانی بالای ۹۰ درصد داشته باشند.پکیج های بویلر به صورت همزمان آب گرمایشی منزل و آب گرم مورد نیاز را فراهم می‌کنند.از عیب یابی هوشمند بهره می برند و همچنین می‌توانید برای نحوه فعالیت آن،یک برنامه روزانه مشخص کنید.

عیب یابی پکیج بویلر

همانطور که در ابتدا گفته شد خراب شدن و از کار افتادن قطعات هر پکیجی از جمله پکیج بویلر امری اجتناب ناپذیر است.فقط با سرویس مرتب پکیج در بازه های زمانی ۶ ماهه می‌توان از خراب شدگی زود هنگام دستگاه جلوگیری کرد و همچنین عمر مفید قطعات را کمی افزایش داد. برای به سرویس پکیچ لورچ خود در تمامی مناطق کرج کافی است با ما تماس بگیرید. 

پکیج های امروزی جایگزین موتورخانه های قدیمی شده‌اند.در حقیقت یک پکیج با ابعادی بسیار کوچک‌تر از موتورخانه‌های قدیمی،کار آنها به مراتب بهتر انجام می‌دهد.طبیعی است که این امر نیازمند پیچیدگی های زیاد و قطعات  بیشتر و ظریف تری است.این قطعات به حدی به هم وابسته اند که اختلال در فعالیت عادی یکی از قطعات ریز، ممکن است کل فعالیت دستگاه را تحت تاثیر قرار دهد. فردی که در تعمیر پکیج تجربه ندارد و تخصص کافی را نداشته باشد،نه تنها نمی تواند اشکال ایجاد شده را تشخیص دهد و در جهت حل کردن آن برآید،بلکه به احتمال زیاد خرابی دیگری نیز به بار می‌آورد. از این رو اگر پکیج بویلر شما نیاز به سرویس و یا تعمیر داشت،آن را به متخصصان ما بسپارید تا بدون نگرانی پکیج شما را تعمیر کنند.

برخی  عیب های احتمالی ای که ممکن است برای دستگاه شما پیش بیاید عبارتند از:

  • افت فشار آب در مدار گرمایش

کم شدن فشار آب در مدار گرمایش عیبی معمول است.این امر دلایل متفاوتی دارد.ساده ترین دلایل آن عبارتند از: وجود نشتی در مسیر آب و یا وجود هوا در لوله ها.

  • نوسان مقدار آب مصرفی پکیج

پکیج مجموعه ای قطعات  به هم مرتبط است و ایراد در یک قطعه می‌توان عملکرد سایر بخش ها را نیز مختل کند.رسوب گرفتن و یا خرابی شیر سه راهی دو مبدله،کمبود مقدار فشار آب و زیاد بودن طول شعله می‌توانند از دلایل نوسان مقدار آب مصرفی پکیج باشند.

  • متفاوت بودن دمای مدار گرمایش و دمای آب مصرفی

فشار آب یکی از عواملی است که سبب بروز عیب های گسترده ای در پکیج می‌شود و از این بابت عامل مهمی است که باید به آن توجه داشت.در اینجا نیز کم بودن فشار آب نقش دارد.مشاهده همچین مشکلی دلایل دیگری از جمله خرابی NTC،رسوب گرفتن مبدل مصرفی و یا مواردی دیگر نیز دارد.

  • روشن شدن انفجاری پکیج

این مشکل کمی نگران کننده است و حتی ممکن است خساراتی را نیز به بار آورد.از دلایل بروز همچین ایرادی می‌توان به مناسب نبودن فاصله الکترود جرقه زن و مشعل،نا هماهنگی در مقدار فشار گاز و  خرابی یا بسته بودن دودکش اشاره کرد.

تعمیر پکیج بویلر

بررسی برخی از کدهای ارور پکیج بویلر

پکیج های بویلر دارای سیستم های عیب یابی هوشمند و نمایشگر های LED هستند.با استفاده از این امکانات  خود دستگاه عیوب ایجاد شده را تشخیص می دهد و به راحتی می‌توان علت بسیاری از مشکلات ایجاد شده را متوجه شد و برای حل آن ها کوشید.پیشنهاد ما این است که برای حل مشکلات ابتدا اقدامات اولیه که در صفحه تعمیر پکیج در کرج انجام دهید .همچنین می‌توانید برای مشاوره رایگان تعمیر پکیج بویلر در کرج نیز با ما تماس بگیرید.

در ادامه تعدادی از کد خطاهای پکیج بویلر را بررسی می‌کنیم:

1.ارور E0:افت فشار آب

2.ارور E1:تشکیل نشدن شعله

3.ارور E3:ایراد در فعالیت سنسور NTC

4.ارورE4 :ایجاد مشکل در پرشر سوئیچ هوا

5. ارور E5:اختلال در عملکرد   پرشر هوا

6.ارور  E6:شعله نا متناسب

7.ارور E7:عدم گردش آب در پکیج

8.ارور E8: رسیدن دمای گرمایش به بالای 5 درجه

9.ارور E9:ارتباط نداشتن بیت نمایشگر به برد کنترل

حرف آخر

پکیج یک دستگاه کاربردی است که نیاز های مهم خانه های امروزی را برطرف می‌کند.ایجاد مشکل در کارکرد آن ها مشکلاتی را به همراه دارد.مجموعه فیکس البرز بهترین متخصصین را گردآوری کرده است تا در  زمینه تعمیر پکیج بویلر در کرج خدماتی مناسب و درخور مشتریان محترم را ارائه دهد. عیب های شایعی که در پکیج های بویلر می‌شود شرح داده شد .در صورت مشاهده هر گونه اختلالی در کار دستگاه تان با ما تماس بگیرید تا برای  حل عیب های ایجاد شده در دستگاه شما به صورت رایگان به شما مشاوره تخصصی بدهیم و در صورت نیاز تکنسین های خود را به محل ارسال کنیم.

    تماس بگیرید