نصب، سرویس و تعمیر پکیج لورچ در مهرشهر با بیشترین کیفیت و هزینه ای مقرون به صرفه

09128087432 شماره موبایل:

نمایندگی پکیج لورچ در مهرشهر

در صنعت تاسیسات گرمایشی و سرمایشی رقابت میان محصولات و تولیدات داخل کشور همیشه داغ بوده است. گروه صنعتی لورچ در میان این رقابت نامی شناخته شده است.  لورچ در سال های 1360 فعالیت خود را در شهر زیبای اصفهان و با تولید لوازم خانگی آغاز کرد.

این شرکت امروز در حوزه تولید پکیج و بخاری گازی، آبگرمکن، انواع رادیاتورها و همچنین تولید کولرهای آبی فعالیت دارد. پکیج های لورچ در چهار مدل و تحت نام های 
آرتمن،آدنا، آریان و هرما تولید شده است. هر یک از این مدل ها در چهار ظرفیت (24،28، 32 و 36 کیلو وات) عرضه شده‌اند.

محصولات گرمایشی لورچ از کیفیت نسبتا مطلوبی برخوردار هستند. اما در هر صورت به یاد داشته باشید که محصولات گرمایشی و یا سرمایشی و به طور کلی دستگاه هایی که با تاسیسات ساختمان در ارتباط هستند از هر برندی که باشند پس از مدتی ممکن است با نقصی در کارکرد خود مواجه شوند. 

تعمیرات و سرویس به موقع این محصولات در افزایش طول عمر مفید آن ها بسیار موثر است.  هرچند مشکلاتی که ممکن است در این پکیج ها ایجاد شود و بسیاری از کدهای خطا مشابه است اما گاهی تفاوت هایی اساسی نیز وجود دارد. برای نصب و تعمیر محصولاتی این چنین حتما و حتما از کمک تعمیرکاران مجاز و متخصص نمایندگی کمک بگیرید. 

تعمیرکاران تخصصی پکیج در فیکس البرز (نمایندگی تعمیر پکیج لورچ در کرج) در تمام طول شبانه روز و به صورت 24 ساعته آماده هستند تا نصب، سرویس و یا تعمیرات پکیج لورچ شما را با بیشترین کیفیت و با هزینه ای مقرون به صرفه انجام دهند. در صورت نقص در کارکرد پکیج خود در هر ساعت از شبانه روز که باشد با ما تماس بگیرید. ما تعمیرات خود را تضمین میکنیم.

خدمات فیکس البرز نمایندگی پکیج لورچ در مهرشهر کرج

نمایندگی لورچ در مهرشهر

برای نصب کردن و یا سرویس و یا انجام تعمیرات رادیاتورها و پکیج لورچ خود از هر مدلی که باشند، می‌توانید روی ما به عنوان نمایندگی پکیج لورچ در کرج از جمله در منطقه مهرشهر حساب ویژه ای باز کنید. در هر نقطه از مهرشهر که هستید و در هر ساع از شبانه روز با ما تماس بگیرید.

تعیمرکاران تخصصی پکیج لورچ در تمامی طول شبانه روز آماده پاسخگویی به سوالات شما و همچنین اعزام به محل شما برای انجام تعمیرات هستند. حداکثر نیم ساعت پس از تماس، تعمیرکار تخصصی پکیج به محل شما در مهرشهر اعزام خواهد شد.

ما کیفیت تعمیرات خود را تضمین میکنیم رضایت شما بیش از هر چیز دیگری برای ما ارزشمند است. فراموش نکنید انجام به موقع سرویس پکیج در طول عمر مفید پکیج شما بسیار موثر است. پیشنهاد می کنیم سالی دوبار و به خصوص قبل از شروع فصل زمستان برای سرویس پکیج خود اقدام کنید.

    تماس بگیرید