تعمیر پکیج تاچی در کرج

۰۹۱۲۸۰۸۷۴۳۲ شماره موبایل:
سرویس پکیج تاچی در کرج

قبل از اینکه با دانستی‌های مهم درباره تعمیر پکیج تاچی در کرج آشنا شوید، از جمله مزایای آن می‌توان به قابلیت نصب ترموستات اتاقی با توجه به دمای تنظیمی ترموستات اشاره کرد. این پکیج سیستم بای پاس اتوماتیک دارد، همچنین با داشتن سیستم ضد یخ از ترکیدگی کویل در زمستان جلوگیری می‌کند.

تاسیسات فیکس البرز تعمیر پکیج در کرج
تاسیسات فیکس البرز تعمیر پکیج در کرج

پکیج تاچی یکی از پرطرفدارترین پکیج‎ها در ایران است که به دلیل کیفیت خوب محبوب همگان است. شرکت سازنده آن تمام تلاشش را کرده است تا بهترین محصول را در اختیار مشتری قرار داده و آن‌ها را راضی نگه دارد. ولی این پکیج نیز مانند دیگر پکیج‌ها در صورت نگهداری غیراصولی می‌تواند آسیب دیده و نیاز به تعمیر پیدا کند. به همین دلیل در این مقاله می‌خواهیم به موضوع تعمیر پکیج تاچی در کرج بپردازیم تا به سوالات شما پاسخ دهیم.

فهرست موضوعات این مقاله


پکیج تاچی چیست؟

پکیج تاچی اصالتا ساخت کشور چین است، ولی امروزه به عنوان محصول مشترک ایران و چین شناخته می‌شود. این پکیج که کیفیت خوبی دارد، به دلیل عملکرد خوب شهرت زیادی یافته است. پکیج تاچی محصولات زیادی را در زیر مجموعه خود قرار داده که باعث شده تا مشتریان بسته به نیاز خود حق انتخاب داشته باشند. به همین دلیل به آسانی با کمی جستجو می‌توانید پکیج مورد نظر خود را پیدا کرده و آن را از مراکز معتبر بخواهید.

ویژگی‌های پکیج تاچی چیست؟

از جمله مشخصه‌های پکیج تاچی می‌توان به استفاده از سیستم ضد یخ اشاره کرد. همچنین با داشتن سیستم خودکار جریان گاز به طور منظم به بررسی گاز در این دستگاه می‌پردازد. جرقه زن خودکار یا آیونایز از دیگر ویژگی‌های پکیج تاچی است که برای مدت طولانی به خوبی کار می‌کند. استفاده از احتراق آهسته، داشتن صفحه نمایش کد خطا، کنترل‌گر فشار ورودی و سیستم تخلیه گازهای حاصل از احتراق از دیگر ویژگی‌های پکیج تاچی است که در این محصول به کار گرفته شده است.
چند نکنه که بد نیست بدانید:

 • آیونایز یک سیستم جرقه زن خودکار است که پکیج شمعک دائمی ندارد
 • آیونایز وظیفه محافظت شعله برای جلگیری از آتش سوزی و هدر رفتن گاز را به عهده دارد.
 • سیستم ضد یخ در فصل سرما در صورت پایین رفتن دما باعث روشن شدن مشعل و بالا رفتن دمای مبدل می‌شود. در نهایت مانع از یخ زدگی در فصول سرد سال می‌شود.
 • در صورت قطع شدن برق سیستم به طور خودکار قطع می‌شود و تا وصل شدن برق خاموش می‌ماند.

مزایای استفاده از پکیج تاچی چیست؟

قبل از اینکه با دانستی‌های مهم درباره تعمیر پکیج تاچی در کرج آشنا شوید، خوب است تا کمی درباره مزیت‌های آن بدانیم. از جمله مزایای آن می‌توان به قابلیت نصب ترموستات اتاقی با توجه به دمای تنظیمی ترموستات اشاره کرد. همچنین در تمام مدل‌ها از صفحه نمایش برای نشان داده کد خطا استفاده شده است. این پکیج سیستم بای پاس اتوماتیک دارد، همچنین با داشتن سیستم ضد یخ از ترکیدگی کویل در زمستان جلوگیری می‌کند.

مزیت‌هایی که پکیج تاچی نسبت به بقیه دارد چیست؟

 • تنوع در مدل و ظرفیت
 • کم مصرف بودن آن
 • ضمانت با پشتوانه معتبر
 • در دسترس بودن قطعات یدکی پکیج تاچی
 • دارای نشان کیفیت اروپا
 • کیفیت خوب در سطح جهانی
 • پکیج تاچی تنها پکیج دارای گواهینامه فنی است

سرویس پکیج تاچی

سرویس کردن پکیج باعث می‌شود تا عمر آن طولانی شود. ولی لازم است بدانید که سرویس به دو صورت کلی و جزئی انجام می‌شود. در سرویس جزئی تمام قطعات باز شده و در صورت داشتن مشکل تعویض می‌شوند. در سرویس کلی نیز پکیج به صورت کلی بررسی شده و اقداماتی مانند هواگیری و رسوب گیری انجام می‌شود که باعث عملکرد بهتر آن می‌شود.

تعمیر پکیج تاچی در کرج

روشن نشدن پکیج یکی از عواملی است که باید مورد تعمیر قرار گیرد به همین دلیل لازم است تا همواره آن را چک کنید. همچنین اگر با کدهای خطا در صفحه نمایشگر مواجه شدید، از افراد متخصص فیکس البرز کمک گرفته و اقدام به تعمیر پکیج در کرج کنید.

ارورهای پکیج تاچی

برای حل ارورها و تعمیر پکیج تاچی لازم است تا از متخصصین کمک بگیرید. زیرا این مشکل بدون داشتن تخصص حل نمی‌شود. به همین دلیل همواره توصیه می‌کنیم که تعمیر پکیج تاچی در کرج را مراکز معتبر برسانید.

شعله پکیج را چگونه تنظیم کنیم؟

 1. در ابتدا محفظه را باز کرده و شلنگی که شیرگاز را به فضای احتراق وصل می‌کند، جدا نمایید.
 2. سپس از تنظیم پکیج برای فصل تابستان مطمئن شوید.
 3. پیچ گوشه دستگاه را شل کرده و شلنگ مخصوص اندازه گیری فشار گاز را به آن وصل کنید.
 4. سپس از استاندارد بودن آن مطلع شوید. (مقدار فشار باید نزدیک به 25 باشد)
 5. برای تنظیم شعله قسمت بالایی شیر گاز را شل کنید و شلنگ را وصل نمایید. برای شعله کوتاه‌تر یکی از فیش‌های روی دستگاه را با آچار نگه دارید.
 6. پیچ قرمز رنگ را بین عدد 2 و دونیم قرار دهید.
 7.  فیش را سر جای قبلی خود ببرید.

چند سوال در مورد پکیج تاچی که برایشان به دنبال جواب باشید

در ادامه مقاله به سوالاتی می‌پردازیم که شاید ذهن شما را نیز به خود مشغول کرده باشد. این مشکلات ممکن است برای هر پکیج رخ دهد، لذا خوب است تا درباره آن‌ها بیشتر بدانید.

نشتی پکیج تاچی و تبعات آن

اگر بعد از مدتی از کارکرد پکیج متوجه شدید که نشتی دارد، سریعا آن را خاموش کرده و با کارشناسان فیکس البرزتماس بگیرید. نشت آب به درون پکیج می‌تواند منجر به آسیب رسیدن آن شده و زنگ بزند.

آب خروجی سرد و دلیل آن

اگر آب ورودی کم باشد، ممکن است ناشی از خرابی یا گرفتگی لوله باشد. دستکاری شیر گاز نیز می‌تواند منجر به مشکل شده که بهتر است با کمک کارشناسان حل شود.

دلیل صدای ناهنجار پکیج تاچی چیست؟

اگر از پکیج خود صدای ناهنجار شنیدید، احتمالا مشکل از پمپ ان است. به همین دلیل لازم است که تعویض شود. همچنین خرابی مبدل می‌تواند منجر به ایجاد سرو صدا شود که نباید به آسانی آن گذشت.

رادیاتور گرم است ولی آب مصرفی کم نیست

اگر متوجه شدید که رادیاتورها گرم است ولی  آب مصرفی گرم نیست، احتمالا مشکل از گرفتگی داخل پکیج است. سپس کیت سنسورها و شیر چند راهه باید بررسی شوند.

آب خروجی یکنواخت نیست

یکی دیگر از مواردی که منجر به تعمیر پکیج تاچی می‌شود، گرم و سرد شدن آب است. دلیل این امر شاید گرفتگی داخل پکیج باشد که لازم است تا توسط سرویسکار اسید شویی شود. همچنین اگر کیت سه راهه دستگاه آسیب دیده باشد و یا شیر موتوی پکیج سوخته باشد، همین اتفاق می‌افتد.

با زیاد کردن دما فشار هم بالا می‌رود

وقتی هوا سرد می‌‍شود، مجبورید تا دما را نیز بالا ببرید. اگر متوجه شدید که با افزایش دما فشار هم بالا می‌رود، احتمالا در رادیاتورها گرفتگی وجود دارد و آب به خوبی جریان ندارد. همچنین شاید پمپ به خوبی کار نکرده و یا پروانه آن مشکل داشته باشد. یا اینکه منبع انبساط بررسی شده تا مشکل خرابی حل شود.

فن پکیج یک سره کار می‌کند

شاید گاهی این مشکل به وجود آید که پس از بستن شیر آب در فصل سرما فن خاموش نشده و یک سره کار کند. در این زمان خطا نشان داده می‌شوداحتمالا سیستم تهویه به خوبی کار نکند. در این مرحله از تعمیر پکیج تاچی باید به بررسی فن، سنسور و برد پرداخت.

کلام پایانی

در این مقاله سعی کردیم تا علاوه بر ارائه توضیحات درباره تعمیر پکیج در کرج به تذکر نکات مهم هم بپردازیم. همواره به خاطر بسپارید که تعمیر لوازم مورد نظر را به مراکز معتبر بسپارید و از کارشناسان حرفه‌ای کمک بخواهید. همچنین همکاران ما در خدمت شما هستند تا با مشاوره رایگان مفیدترین اطلاعات را در اختیارتان قرار دهند. تنها کافیست با ما تماس گرفته و راهنمایی بخواهید.

 امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید