تعمیر پکیج ایران رادیاتور در کرج به صورت شبانه روزی ۰۹۱۲۸۰۸۷۴۳۲ با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت

۰۹۱۲۸۰۸۷۴۳۲ شماره موبایل:
خدمات تعمیر ، فروش ، سرویس پکیج ایران رادیاتور در کرج در کوتاه ترین زمان با کیفیت

ایران رادیاتور یکی از بهترین برندهای تولیدکننده انواع سیستم‌های گرمایشی در ایران است که مجموعه تأسیسات فیکس البرز تعمیر محصولات این برند را در استان البرز انجام میدهد. اگر ساکن استان البرز هستید، می‌توانید برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور در کرج از خدمات تعمیرکاران مجموعه ما بهره مند شوید.

تاسیسات فیکس البرز تعمیر پکیج در کرج
تاسیسات فیکس البرز تعمیر پکیج در کرج

مقدمه
ایران رادیاتور یکی از بهترین برندهای تولیدکننده انواع سیستم‌های گرمایشی در ایران است که مجموعه تأسیسات فیکس البرز تعمیر محصولات این برند را در استان البرز بر عهده گرفته است. اگر ساکن استان البرز هستید، می‌توانید برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور در کرج از خدمات کارشناسان و تعمیرکاران مجموعه ما بهره مند شوید.

فهرست موضوعی مقاله تعمیر پکیج ایران رادیاتور


سرویس پکیج ایران رادیاتور

مشکلات رایج در تعمیر پکیج ایران رادیاتور

پکیج‌های دیواری یکی از بهترین سیستم‌های گرمایشی مدرن هستند که جایگزین روش‌های قدیمی شده‌اند. با گذشت زمان در سیستم‌های گرمایشی پیشرفت قابل‌ملاحظه‌ای ایجاد شد و امروزه با نصب یک پکیج دیواری تمام نیازهای ما برای تأمین آب گرم فراهم می‌شود. با وجود اینکه فناوری امروز از قابلیت‌های متفاوتی نسبت به سیستم‌های گرمایشی قدیمی‌برخوردار هستند، با این حال استفاده مناسب و نگهداری از آن‌ها، در حفظ طول عمر دستگاه نقش مهمی دارد.

چرا پکیج روشن نمی‌شود؟

پیدا کردن پاسخ این سؤال نیاز به بررسی موارد مختلفی در عملکرد پکیج دارد. شما می‌توانید در قدم اول آب داخل مخزن را چک کنید. به این دلیل که ممکن است کمبود آب داخل مخزن باعث روشن نشدن سیستم گرمایشی شود. همچنین کاهش فشار آب نیز در روشن نشدن دستگاه نقش دارد. در قسمت زیرین دستگاه، یک شیر قرار دارد که با استفاده از آن شما می‌توانید فشار آب را تنظیم کنید. از دیگر مواردی که باعث روشن نشدن پکیج می‌شوند، باید به افزایش بیش از اندازه دمای آب، خرابی شمعک و گرفتگی لوله‌های دستگاه اشاره کنیم.

چرا پکیج آب را گرم نمی‌کند؟

یکی از مهمترین دلایل گرم نشدن آب، خرابی سنسور دما است. تعمیر پکیج در کرج، اگر در عملکرد سنسور دما اختلال ایجاد شده باشد، فرمان اشتباه به برد اصلی ارسال شده و در نهایت آب گرم نمی‌شود. بروز خرابی در ترموستات و کاهش سطح آب در مخزن نیز از دیگر مواردی است که می‌توانیم در این شرایط وضعیت آن‌ها را بررسی کنیم. خراب شدن سوپاپ «بای پس» نیز عامل مهم دیگری است که در گرم نشدن آب نقش دارد. سوپاپ بای پس در واقع یک قطعه ایمنی است که از پمپ در برابر افت فشار محافظت می‌کند.

علت چکه کردن آب از پکیج چیست؟

رایج‌ترین مشکل موجود در استفاده از سیستم‌های گرمایشی، نشتی یا چکه کردن آب از دستگاه است. خرابی در قطعات واشر و اورینگ از مواردی است که باعث چکه کردن آب از دستگاه می‌شود. همچنین هنگام مواجه با این مشکل شما باید لوله‌های دستگاه را نیز بررسی کنید تا در صورت مشاهده هر گونه ترک‌خوردگی یا گرفتگی، برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور در کرج اقدام کنید.
کارکرد پمپ پکیج به افزایش طول عمر دستگاه ارتباط دارد. بروز اختلال در این قطعه یا خراب شدن آن ممکن است باعث نشتی آب از دستگاه شود. از دیگر قطعات مهم در تعمیر پکیج ایران رادیاتور، باید به مبدل اشاره کرد. نگهداری و مصرف نادرست باعث پوسیدگی بعضی از قطعات داخلی مانند مبدل می‌شود. یکی از دلایل چکه کردن آب به پوسیده شدن یا زنگ‌زدگی این قطعه ارتباط دارد. در صورت بروز این مشکل شما باید قطعه مبدل را تعویض کنید؛ به این دلیل که مبدل قابلیت تعمیر ندارد.

افت فشار

یکی دیگر از مشکلات رایج در تعمیر پکیج ایران رادیاتور در کرج، کاهش فشار است که به عوامل مختلفی بستگی دارد. اگر در قسمت لوله هوای رادیاتور گرفتگی وجود داشته باشد این احتمال وجود دارد که سیستم گرمایشی با افت فشار مواجه شده باشد. همچنین خرابی شیر اطمینان نیز از دیگر دلایل افت فشار محسوب می‌شود.
توجه داشته باشید که معمولا پکیج‌های دیواری در حالت عادی با افت فشار روبرو می‌شوند اما اگر این اتفاق بیشتر از مقدار استاندارد صورت بگیرد، شما باید برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور اقدام کنید. نکته مهم در خصوص افت فشار بستن دستگیره شیر پرکن پس از تنظیم فشار است. در صورت سهل‌انگاری نسبت به این موضوع شما شاهد افت فشار خواهید بود.
 

تعمیرپکیج

پر تکرار ترین کدهای خطای پکیج ایران رادیاتور

معمولا کدهای خطا مدل‌های مختلف پکیج با یکدیگر تفاوتی چندانی ندارند. با این حال توصیه می‌شود هنگام عیب‌یابی و تعمیر پکیج ایران رادیاتور، نسبت به ارورهای این مدل اطلاعات لازم را کسب کنید. در ادامه به شرح کوتاهی از چند کد خطا جهت تعمیر پکیج ایران رادیاتور در کرج می‌پردازیم.

  • کد خطای 80

هر زمان این ارور را بر روی دستگاه خود مشاهده کردید به این معنی است که حرارت مبدل به عددی بیشتر از 150 درجه سانتی‌گراد رسیده است. برای عیب‌یابی در خصوص کد خطای 80 می‌توانید پمپ یا شعله سیستم گرمایشی را چک کنید.

  • کد خطای 70 80

در صورت عدم مشاهده شعله، ممکن است این کد خطا برای شما نمایان شود. هنگامی که این ارور را مشاهده کردید باید نسبت به صحت عملکرد قطعه جرقه زن یا قطعه تشخیص شعله اطمینان حاصل کنید. همچنین قطعی گاز در دستگاه نیز باعث تشکیل نشدن شعله می‌شود. در صورت مشاهده این موارد باید اقدامات لازم نسبت به تعمیر پکیج ایران رادیاتور در کرج را انجام دهید.

  • کد خطای 50 80

بروز خرابی در سنسور دما یا قطعه NTC این کد خطا را نمایش می‌دهد که برای رفع این مشکل می‌توانید قطعه سنسور دما را تعویض یا تعمیر کنید.

  • کد خطای 40 80

 اگر در مسیر خروجی دودکش گرفتگی وجود داشته باشد، سنسور دود در دستگاه فعال شده و با ارور 40 80 شما را از این موضوع مطلع می‌کند. هر زمان با این کد خطا مواجه شدید، مسیر خروجی دودکش دستگاه را بررسی کرده و از باز بودن آن مطمئن شوید.

تعمیرکار پکیج

 زمان نیاز به سرویسکار پکیج ایران رادیاتور

تا زمانی که قطعه‌ای خراب نشده یا دستگاه با مشکلی مواجه نشود، ما نمی‌توانیم زمان دقیق تعمیر پکیج ایران رادیاتور را تشخیص دهیم. به همین منظور متخصصان این امر توصیه می‌کنند تا هر چند وقت یک بار سیستم گرمایشی منزل خود را سرویس کنیم.
در واقع سرویس شدن این دستگاه در فواصل چند ماهه باعث می‌شود تا بسیاری از مشکلات و ایرادهای پنهان آن برای ما مشخص شود. بازه زمانی قبل از شروع فصل زمستان، بهترین زمان‌ برای سرویس و تعمیر پکیج ایران رادیاتور است. این امر باعث می‌شود تا در روزهای سرد به دلیل بروز ناگهانی یک خرابی یا مشکل مجبور به تحمل سرما نباشیم. اگر به تازگی دستگاه پکیج برای منزل خود خریداری کرده‌اید، هر 6 ماه یک بار آن را سرویس کرده و مشکلات احتمالی را بررسی کنید.

در سرویس سیستم گرمایشی چه مواردی بررسی می‌شود؟

برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور در کرج، شما نیاز به سرویس دستگاه دارید. در این فرایند موارد مهمی چک شده و مورد بررسی قرار می‌گیرند که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

  • رسوب‌زدایی: سختی آب و وجود املاح باعث ایجاد رسوب در لوله‌ها می‌شود. به همین جهت رسوب‌گیری لوله‌ها هر چند وقت یک بار اهمیت بسیاری دارد. متخصصان پیشنهاد می‌کنند که هر 6 ماه یک بار لوله‌ها برای رسوب‌زدایی چک شوند.
  • هواگیری: مؤثر در بهبود عملکرد دستگاه و کاهش صدای تولید شده از آن.
  • بررسی عملکرد مدار گرمایشی
  • تست فشار آب: فشار آب همواره باید در مقدار استانداردی قرار داشته باشد. هر گونه کاهش یا افزایش فشار در طولانی مدت به سیستم کلی دستگاه آسیب وارد می‌کند.
  • تنظیم حرارت
  • بررسی دودکش دستگاه: چک کردن مسیر دودکش یا فن جهت برطرف کردن گرفتگی یا هرگونه آسیب‌دیدگی.

	سرویس پکیج در کرج

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در کرج

مجموعه تأسیسات فیکس البرز https://fixalborz.com یکی از مراکز جامع عیب‌یابی و تعمیرکار پکیج در استان البرز است که خدمات خود را به برندهای مختلفی اختصاص داده است. اگر برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور در کرج در جستجوی یک تعمیرکار باتجربه و ماهر هستید، بی‌شک تأسیسات فیکس البرز، انتخاب مناسبی است. همچنین در این مجموعه، تمامی خدمات عیب‌یابی و تعمیرانواع پکیج از برندهایی مانند بوتان، تاچی، آریستون، ایساتیس، گلدایران، بوش، لورچ و... نیز به بهترین شکل انجام می‌شود. تأسیسات فیکس البرز از سرویس‌کاران بسیار ماهر و باتجربه‌ای تشکیل شده است. همچنین طی سال‌های اخیر، مجموعه ما بخشی را به آموزش و استخدام کارشناسان جدید، اختصاص داده است.

 

مناطق سرویس دهی تعمیر پکیج ایران رادیاتور

تعمیرپکیج ایران رادیاتور در شاهین ویلا
تعمیرپکیج ایران رادیاتور در دهقان ویلا
تعمیرپکیج ایران رادیاتور در باغستان
تعمیرپکیج ایران رادیاتور در عظیمیه
تعمیرپکیج ایران رادیاتور در جهانشهر
تعمیرپکیج ایران رادیاتور در مهرشهر
تعمیرپکیج ایران رادیاتور در مهرویلا
تعمیرپکیج ایران رادیاتور در گلشهر
تعمیرپکیج ایران رادیاتور در درختی
تعمیرپکیج ایران رادیاتور در هفت تیر
تعمیرپکیج ایران رادیاتور در حسن آباد
تعمیرپکیج ایران رادیاتور در برغان
تعمیرپکیج ایران رادیاتور در گوهردشت
تعمیرپکیج ایران رادیاتور در محمود آباد
تعمیرپکیج ایران رادیاتور در اشتراکی
تعمیرپکیج ایران رادیاتور در شهرک اوج
تعمیرپکیج ایران رادیاتور در میدان شهدا
تعمیرپکیج ایران رادیاتور در ساسانی


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید