تعمیر برد پکیج در کرج ۰۹۱۲۸۰۸۷۴۳۲ نازل ترین قیمت در البرز

۰۹۱۲۸۰۸۷۴۳۲ شماره موبایل:
تعمیر برد پکیج در کرج ۰۹۱۲۸۰۸۷۴۳۲ با نازل ترین قیمت در البرز

تعمیر برد پکیج در کرج ۰۹۱۲۸۰۸۷۴۳۲ اعزام فوری سرویسکار برد پکیج بخش الکتریکی پیکج است است که فرمان‌های مربوطه را به قسمت‌های گوناگون انتقال می‌دهد. به بیان ساده مانند قبل قلب پکیج عمل می‌کند که با از کار ایستادن می‌تواند مانع از عملکرد آن شود.

تاسیسات فیکس البرز تعمیر پکیج در کرج
تاسیسات فیکس البرز تعمیر پکیج در کرج

مقدمه

برد پکیج بخش الکتریکی پیکج است است که فرمان‌های مربوطه را به قسمت‌های گوناگون انتقال می‌دهد. به بیان ساده مانند قبل قلب پکیج عمل می‌کند که با از کار ایستادن می‌تواند مانع از عملکرد آن شود. به همین دلیل لازم است تا با چگونگی کارکرد برد پکیج آشنا باشید و علائم آن را بدانید تا بتوانید در صورت لزوم برای تعمیر آن اقدام کنید.

فهرست موضوعات مقاله


برد پکیج دیواری چگونه عمل می‌کند؟

این وسیله وظیفه دارد تا دستورات و وظایفی را که از سنسور دریافت می‌کند به شیر موتوری و مدار گرم کننده پیکج برساند. برد پکیج دیواری دو نوع دارد که به برد جرقه زن و برد کنترل اصلی تقسیم می‌شود. نوع جرقه زن آن در داخل محفظه قرار دارد و روی برد اصلی مونتاژ شده است. وظیفه آن جرقه زدن و کنترل شعله است که به همین دلیل به یک ترانس با ولتاژ بالا وصل می‌شود. برد کنترل اصلی نیز در عقب صفحه کنترل قرار دارد و با همه بخش‌ها درارتباط است. با این تفاسیر می‌توان گفت که برد پکیج یکی از اصلی‌ترین بخش‌های این وسیله است.

دو نوع پکیج پرکاربرد در ایران

پکیج ایران رادیاتور و بوتان دو نوع پکیج مشهور در ایران است که در خانه‌های اکثر ایرانیان یافت می‌شود. به همین دلیل لازم است تا با علائم خرابی آن‌ها آشنا باشید.

علائم خرابی پکیج ایران رادیاتور

تعمیر برد ایران رادیاتور در کرج

در صورتی که برد پکیج دچار آسیب شود تمام قطعات ان از حالت طبیعی خارج شده و به خوبی کار نمی‌کنند. یکی از روش‌هایی که نشان‌دهده وجود عیب در پکیج ایران رادیاتور است،  روشن شدن چراغ LEDاست. همچنین روشن شدن چراغ ۴۰ و ۶۰ و ۷۰ با یکدیگر و یا چراغ ۳۰ و ۴۰ از دیگر نشانه‌های خرابی برد پکیج است. نمایش ارور بر روی صفحه نمایشگر از دیگر علائمی است که باید به آن دقت کنید. نشان دادن عبارت E50  بر روی صفحه حاکی از آسیب‌دیدگی برد است که باید مد نظر داشته باشید. کار نکردن پمپ پکیج از دیگر علائم خرابی پکیج است که البته می‌تواند دلایل دیگری مثل برقرار نشدن جریان برق را به همراه داشته باشد. مناسب نبودن دمای آب و یا ریست شدن دستگاه پس از شعله ور شدن از دیگر علائم خرابی پکیج ایران رادیاتور است که نباید نادیده بگیرید. همچنین اگر با گرم نبودن رادیاتور مواجه شدید، احتمالا برد پکیج آسیب دیده است که نیازمند تعمیر است.

علائم خرابی پکیج بوتان

تعمیر برد پکیج بوتان در کرج

یکی از نشانه‌های خرابی پکیج بوتان ثابت بودن چراغ قرمز و خاموش شدن آن است. این امر از علائم مشکل در برد پکیج است که می‌تواند حاکی از سوختن آن باشد. به همین دلیل بهتر است در این موقع دیگر قطعات را نیز بررسی نمایید. جرقه نزدن دستگاه هم از دیگر علائمی است که می‌تواند نشان از اختلال در برد دستگاه باشد. لذا در این زمان تعویض برد جرقه یا برد اصلی می‌تواند تاثیر مثبتی بر عملکرد آن بگذارد. اگر هم پکیج به طور ناگهانی خاموش شد، احتمالا مشکل از برد پکیج است. لذا باید از یک تخصص کمک بگیرید، زیرا ممکن است ایراد از قطع شدن جریان برق باشد. همچنین گرم نشدن سیستم آبگرم می‌تواند از نشانه‌های خرابی برد پکیج باشد. برای حل این مشکل نیز باید اقدام به تعویض برد معیوب نمایید. عدم کارکرد پمپ و ریست شدن دستگاه نیز از دیگر نشانه‌های آسیب‌دیدگی است که نباید به سادگی از آن عبور کرد.

تعمیر برد پکیج در کرج

اگر ساکن کرج هستید و برد پکیج شما دچار مشکل شده است، راهی به جز تعمیر و یا تعویض آن ندارید. لذا پیشنهاد می‌کنیم که از افراد حرفه‌ای کمک بخواهید و پکیج خود را به جایی معتبر بسپارید. در صورت تمایل به دریافت سرویس پکیج ما در کنار شما هستیم تا در تعمیر آن به شما کمک کرده و بهترین خدمات را تقدیمتان کنیم.

چند نکته مهم

  • برای تعمیر برد پکیج بوتان در کرج حتما به نمایندگی‌های معتبر مراجعه نمایید.
  • در صورت بروز مشکل پکیج را خاموش کرده و از متخصصان حرفه‌ای کمک بگیرید.
  • پس از تعمیر برد پکیج بایران رادیاتور در کرج حتما به توصیه‌های متخصص دقت کنید.
  • وجود گرد و خاک یکی از عوامل اصلی خرابی برد پکیج است.
  • افزایش فشار آب داخل سیستم و حتی سریز شدن می‌تواند یکی دیگر ازعوامل خرابی پکیج باشد.
  • به خاطر داشته باشید که تمام قطعات عمر معینی دارند و پس از آن باید تعویض شوند.
  • در نظر داشته باشید که خرابی برد پکیج به شکل چراغ چشمک زن نشان داده می‌شود.
  • به دلیل قطعی برق مکرر در ایران همواره بهتر است از محافظ برق مخصوص پکیج استفاده کنید.

کلام پایانی

به خاطر داشته باشید که همیشه شرایط مناسبی برای عملکرد پکیج مهیا باشد. فشار مناسب آب، گرد و غبار و غیره همگی موجب کاهش عمر این وسیله باارزش می‌شود، پس در نگهداری آن کوشا باشید. تعمیر برد پکیج در کرج از جمله خدماتی است که توسط ما ارائه داده می‌شود و می‌توانید بهترین سرویس را با نازل‌ترین قیمت از ما دریافت کنید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید