نمایندگی بوتان در کرج | تعمیر پکیج با سرویسکار حرفه‌ای، قیمتی‌به‌صرفه و تضمین خدمات

۰۹۱۲۸۰۸۷۴۳۲ شماره موبایل:
سرویس و تعمیر پکیج بوتان در کرج، تعمیر حرفه‌ای و قیمتی به صرفه در کوتاهترین زمان ممکن

تعمیر و سرویس پکیج بوتان در تمامی مناطق کرج توسط تعمیرکاران حرفه‌ای نمایندگی بوتان و با قیمت‌های مصوب اتحادیه. برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.۰۹۱۲۸۰۸۷۴۳۲

فیکس البرز
فیکس البرز

بوتان یکی از نام آشناترین برندهای داخلی تولید کننده سیستم‌های گرمایشی در ایران است. اغلب ایرانیان با پکیج‌های بوتان آشنا هستند و بسیاری از آنها نیز برای گرمایش منزل خود از همین نام استفاده می‌کنند. محصولات شرکت بوتان محصولاتی استاندارد و دارای کیفیت عالی است؛ اما با این حال این پکیج هم می‌تواند گاهی دچار خرابی‌های اجتناب ناپذیر شود. به خصوص اگر از سرویس‌های دوره‌ای پکیج غفلت کنیم.

تعمیرکاران حرفه‌ای ما در مرکز مجاز نمایندگی بوتان در کرج  آماده‌اند تا پکیج شما را در هر نقطه از کرج که هستید (فردیس، گوهردشت، عظیمیه، باغستان، مهرشهر و ...) با کمترین قیمت و با بیشترین کیفیت تعمیر کنند. ما تعمیرات خود را تضمین میکنیم. برای مشاوره رایگان تماس بگیرید.۰۹۱۲۸۰۸۷۴۳۲

 

عیب یابی پکیج بوتان

پکیج‌های دیواری از پکیج‌های مخزنی گذشته که دارای موتورخانه مرکزی بوده‌اند کاملاً متفاوت است. این پکیج‌ها که نسل جدید آبگرمکن و سیستم گرمایشی به شمار می‌روند، مخزنی ندارند و با استفاده از یک سیستم پیچیده و هوشمند تشکیل از لوله‌های آب، گاز و تجهیزات الکترونیکی آب را در حال عبور از بدنه پکیج گرم می‌کنند. با استفاده از این سیستم، ایرادات و مشکلات پکیج‌های مرکزی دارای موتورخانه و منبع آب کاهش یافته و طول عمر تجهیزات نیز بیشتر شده است. همچنین به علت لوله کشی در درون یک واحد و عدم نیاز به کشیدن آب از موتورخانه به تمام واحدها، در مصرف انرژی نیز صرفه‌جویی خواهد شد.
عمده مسائلی که برای پکیج‌های دیواری ایجاد می‌شود، مسائل جزئی موجود در قطعات است. از آنجایی که تعداد قطعات در این سیستم بیشتر بوده و همچنین ظرافت قطعات و حساسیت هماهنگی آن‌ها نیز افزایش یافته است، بنابراین چندان دور از ذهن نیست که به دلیل از کار افتادن هر یک تجهیزات آبی، گازی یا الکترونیکی دستگاه، پکیج شما دچار اختلال شود. برای تعمیر پکیج بوتان در کرج بهتر است ابتدا انواع اشکالات آن را بشناسید. برخی از اختلالات رایج پکیج‌های دیواری عبارتند از:

تداخل لوله‌های آب گرم و سرد

اگر لوله‌های آب سرد و گرم با یکدیگر تداخل پیدا کنند، پکیج قادر به گرم کردن آب به اندازه کافی نخواهد بود. برای آگاهی از این موضوع کافی است ورودی آب سرد را ببندید و شیر آب گرم را باز بگذارید. اگر بعد از مدتی جریان آب قطع نشد، این به آن معنا است که لوله‌های گرم و سرد در درون پکیج دچار تداخل شده‌اند.

گرم نشدن آب

اینکه آب به اندازه کافی گرم نشود ،می‌تواند دلایل دیگری نیز داشته باشد. ممکن است به علت جرم گرفتن فیلترهای آب یا گرفتگی لوله گاز این مسئله حادث شود. بنابراین اگر مسئله تداخل لوله گرم و سرد را تست کردید، می‌توانید این احتمالات را نیز در نظر بگیرید.

عدم ثبات در دمای آب گرم

اینکه پکیج قادر به گرم نگه داشتن آب نباشد و به صورت تناوبی آب گرم و سرد شود، می‌تواند به‌خاطر خرابی ترموکوپل، از بین رفتن تنظیمات داخلی دستگاه و حتی خرابی یکی از فلومترهای پکیج باشد. همچنین استفاده از لوله گاز در ابعاد کوچک‌تر از حد نیاز و یا استفاده از لوله هواکش با طول کم نیز ممکن است علت این موضوع باشد.

سر و صدای پکیج هنگام کار کردن

صداهای زائدی که ممکن است از پکیج به گوش می‌رسد، با توجه به نوع صدا می‌تواند منشاهای مختلفی داشته باشد. وجود گرفتگی در لوله هواکش، نشت در سیستم اشتعال، گرفتگی لوله خروجی آب و... می‌تواند از جمله دلایل این موضوع باشد.

فشار کم آب خروجی از پکیج

اگر فشار آب ساختمان یا منطقه شما در تمامی لوله‌ها کم نیست و فقط آب خروجی پکیج فشار کمی دارد، ممکن است این اتفاق به سبب گرفتگی فیلترهای ورودی و خروجی آب اتفاق بیفتد. در اینجا است که اسیدشویی بیشترین تاثیر را در رفع مشکل ایفا خواهد کرد.
به خاطر داشته باشید که وقتی فشار جریان آب درون پکیج کم باشد، به صورت اتوماتیک شعله نیز کم خواهد شد تا دمای تنظیم شده ثابت بماند. اما کم و زیاد شدن مداوم فشار آب (به جهت معیوب بودن پمپ آب ساختمان یا...) می‌تواند به کلی تنظیمات پکیج شما را بر هم بزند.

خاموش شدن ناگهانی پکیج

این موضوع می‌تواند بخاطر استهلاک پکیج شما به مرور زمان اتفاق بیافتد و یا دلیل آن کم بودن جریان آب باشد. اگر شدت جریان آب از حداقل لازم کمتر باشد، پکیج شما به جهت جلوگیری از خشک کار کردن و آسیب رساندن به لوله‌ها خاموش خواهد شد.
تیم تخصصی فیکس البرز با فراهم کردن تیمی متخصص،تمام تلاش خود را می‌کند تا بهترین خدمات در زمینه تعمیر پکیج بوتان در کرج به شما عزیزان ارائه دهد.در صورت مشاهده هر یک از مشکلات بالا ،با ما تماس بگیرید تا در  مورد مشکل مورد نظرتان   به شما مشاوره بدهیم و در صورت نیاز،تکنسین های خود را به محل مورد نظر شما ارسال کنیم. 
پکیج بوتان

کدهای خطا در پکیج‌های بوتان

پکیج‌های دیواری بوتان به دو دسته دیجیتال و آنالوگ تقسیم می‌شوند که این دسته بندی به سبب وجود یک سیستم عیب یاب اتوماتیک در این دستگاه‌ها است. این عیب یاب در پکیج‌های دیجیتال دارای یک صفحه با چراغ‌های LED است که نوع خطا را به صورت حروف و اعداد نمایش می‌دهد و در پکیج‌های آنالوگ نیز چراغ کوچک سبز رنگی بر روی دستگاه تعبیه شده که با نوع چشمک زدن و خاموش و روشن شدن، پیامی ‌برای افراد دارد.
وقتی که دستگاه شما دچار اختلالی می‌شود، برای آن که زودتر به راهکار برسید و مشکل را رفع کنید و یا با علم به اینکه چه اتفاقی برای دستگاه‌تان افتاده به دنبال تعمیرکار پکیج بوتان در کرج باشید، باید پیش از هر چیز زبان دستگاه خود را بدانید. در این صورت آنچه دستگاه به صورت ارور با شما در میان خواهد گذاشت را به سادگی به تعمیرکار خود و یا پشتیبانی شرکت انتقال می‌دهید تا وی بتواند شما را راهنمایی کند. در اینجا به برخی از ارورهای پکیج دیواری بوتان اشاره خواهیم کرد:

 • ارور E01: عدم تشکیل شعله
 • ارور E02: عمل کردن کلید کنترل حرارتی (یا قطع شدن کابل آن)
 • ارور E03: عمل کردن کلاهک تعدیل
 • ارور E04: کم بودن فشار آب
 • ارور E06: خرابی سنسور دمای آب گرم
 • ارور E09: عدم گردش صحیح آب در مدار
 • ارور E11: تداخل امواج مغناطیسی امواج شعله (به اصطلاح پارازیت شعله)
 • ارور E12: قطعی سیم مدولاتور گاز

سرویس پکیج بوتان در کرج

همانطور که میدانیم در آب شهری مقدار زیادی املاح وجود دارد.این املاح پس از مدتی فعالیت کردن پکیج درمیان لوله ها و سایر اجزای آن رسوب می‌کنند.وجود این رسوب بسیاری از فعالیت های پکیج را تحت تاثیر قرار می‌دهد.همچنین  مقدار استهلاک دستگاه را نیز افزایش می‌دهد و در نتیجه موجب خراب شدن و از کار افتادن قطعات می‌شود.با توجه به این موضوع برای بهبود عملکرد دستگاهتان بهتر است که در فواصل منظم برای سرویس دوره ای پکیج خود اقدام کنید.با تماس گرفتن با ما می‌توانید از خدمات سرویس پکیج در کرج مجموعه ما استفاده کنید و بهترین و متخصص ترین تکنسین ها را برای سرویس پکیج خود انتخاب کنید.

زمان نیاز به تعمیرکار پکیج بوتان

اگر درباره خطاهای بالا و دیگر خطاهای مربوط به پکیج خود کمی مطالعه کنید، متوجه خواهید شد که برای هر مشکلی نیاز به تماس با تعمیرکار نخواهید داشت. گاهی اوقات مشکلات پیش آمده تنها به خاطر عدم تنظیم صحیح دما و یا ورودی فشار آب ایجاد می‌شود و با تغییر وضعیت پکیج ممکن است مشکل رفع شود. اما گاهی نیز اقدام خودسر بدون هماهنگی با یک متخصص می‌تواند باعث آسیب به دستگاه شما شود. چیزهایی که اگر اتفاق افتاد برای رفع آن نیاز به تعمیر پکیج در کرج خواهید داشت، موارد زیر هستند:

 • وجود چکه آب در زیر پکیج
 • روشن شدن پکیج با حالت انفجاری
 • وجود سر و صدای نامتعارف در پکیج
 • روشن نشدن پکیج
 • کم شدن فشار آب خروجی
 • عدم گرم شدن رادیاتورها با وجود گرم بودن آب در شیرآلات
 • نوسان در دمای آب خروجی
 • روشن شدن چراغ‌های ارور ( در بالا توضیح داده شد.)

در صورت وقوع هر یک از این موارد، بهتر است هر چه سریع‌تر با تعمیرکاری متخصص تماس بگیرید و در نظر داشته باشید که پکیج‌های نسل جدید پیچیده‌تر از گذشته هستند و هر فرد فعال در زمینه تاسیسات الزاماً تخصص کافی برای تعمیر آن‌ها را ندارد. سعی کنید در صورت نیاز به تعمیرکار، افراد متخصص در این زمینه را بیابید تا زیان کمتری را متحمل شوید.

مناطق تحت پوشش و شماره تلفن نمایندگی‌های بوتان در کرج

در هرنقطه از کرج که باشید تفاوتی نمی‌کند، تعمیرکاران تخصصی نمایندگی بوتان در زمانی که شما می‌خواهید و با هماهنگی شما در محل حاضر شده و تعمیرات و یا سرویس پکیج را انجام خواهند داد. تعمیرکاران ما در مناطقی که در ادامه آمده است حضور دارند. برای اطلاع از هزینه تعمیر با ما تماس بگیرید. ما در کم خرجترین حالت ممکن پکیج شما را تعمیر خواهیم کرد و تعویض قطعه را جز در مواردی که بسیار ضروری است انجام نخواهیم داد. شماره تماس ۰۹۱۲۸۰۸۷۴۳۲

نمایندگی بوتان در فردیس کرج

در شهرک ناز، طالقانی، داروگر و یا دهکده و یا هر خیابان و محله‌ی دیگری از فردیس که سکونت دارید و پکیج بوتانتان نیاز به تعمیر دارد می‌توانید با یکی از شماره‌های زیر تماس بگیرید. تعمیرکاران ما حداکثر نیم ساعت پس از تماس شما به محل خواهند رسید و یا با هماهنگی شما و در زمان مورد نظر شما حاضر خواهند بود. یادتان باشد که ما تعمیرات خود را تضمین می کنیم. 

09128087432
09124687808
09392605773
026-32727351

نمایندگی بوتان در مهرشهر کرج

تعمیرکاران بوتان در فیکس البرز در تمامی مناطق مهرشهر از فاز یک تا فاز پنجم آن حضور دارند. برای خرید قطعات پکیج ، سرویس دوره‌ای و یا تعمیر پکیج بوتان در مهرشهر کرج می‌توانید با ما تماس بگیرید. مشاوره با ما رایگان است. سرویسکاران فیکس البرز بلافاصله پس از تماس شما به محل اعزام خواهند شد. امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید